Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
مناسب سازی

مناسب سازی

با توجه به اهمیت موضوع مناسب سازی معابر و فضاهای شهری جهت سهولت استفاده معلولین، نابینایان و کم بینایان از این اماکن، گروه ساترا با تاسیس شرکت سامان توان راد فعالیتهای خود را در این بخش آغاز کرد.

این شرکت دارای چندین گواهینامه مالکیت طرح صنعتی در زمینه کفپوشهای ویژه تردد نابینایان از جنس استیل ضدزنگ L316  مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی می باشد. 

همچنین این شرکت نماینده انحصاری شرکت K.I Ltd است که مجری مسیر تردد نابینایان در مالزی، سنگاپور، ژاپن، اروپا و دبی می باشد. 

شرکت سامان توان راد با در اختیار داشتن کادر فنی و مهندسین مجرب، خدمات خود را در زمینه طراحی، تولید و اجرای پروژه های مربوط به مسیر ویژه تردد نابینایان در اماکن عمومی نظیر مترو و BRT از سال 1390 آغاز نموده است و آماده ارائه آن به کلیه نقاط ایران می باشد.

محتوای بیشتر در این بخش: « معماری واردات و صادرات »